Kääntöteräpala sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 110302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110302 |
| Syöttö f | 0,1 mm/k |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 70 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 1 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261364 |
|---|---|
| EAN | 4045197671325 |