Vaihtoteräpalat sorvaukseen M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kertakäyttöinen.
- Yksiteräinen.
Huomautus
Muut kääntöterämuodot, -koot ja särmäsäteet toimitetaan pyynnöstä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMW 160402 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BUX220 |
| Laatu/tyyppi | BUX220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMW 160402 |
| Syöttö f | 0,1–0,2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | BUX220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–0,5 mm |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMW 160402 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | MF |
| Terän toteutus | M |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265776M |
|---|---|
| EAN | 4045197818157 |