VCGT 050102
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCGT 050102Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | VCGT 050102 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 050102 |
| Laatu/tyyppi | HU7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 050102 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.4 mm |
| Toleranssi | G |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 050102 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuu |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuu |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VF |
| Musta | HB7125-1 |
| Kuivakoneistus | soveltuu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261358 |
|---|---|
| EAN | 4045197941329 |