Negatiiviset vaihtopalaterät VNGA160404 LX10 VNMA160402 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6809411
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0078 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | K|N|S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0003" |
| Pakkauspaino | 0.2822 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | FT |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6809411 |
|---|---|
| EAN | 4543885094116 |
| Valmistajan tuotenumero | 6809411 |