Negatiiviset vaihtopalaterät VNMG160412-11 NS9530 VNMG160412-11 GT9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723283
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | GT9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | 11 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0472 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0027 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0078 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.0078" |
| Pakkauspaino | 0.1631 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | 11 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCNO |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | GT9530 |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723283 |
|---|---|
| EAN | 4543885751156 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723283 |