Kääntöterä sorvaukseen Bk6425
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TOHX 06T102 vasen W30Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | TOHX 06T102 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 06T102 L |
| Usp2 | Vasen |
| Tuotenimen attribuutti | W30 |
| Lastukulma | 6 astetta |
| Laatu/tyyppi | BK6425 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 06T102 L |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | G06 |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | BK6425 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–1,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M; M; M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 120–180 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Lastunmurtaja | G06 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268877BK6425 |
|---|---|
| EAN | 4047109224636 |