Erittäin kovat sorvauspalat TCMT110304-DIA DX120 1QP-TCMT110304 DX110
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6776606
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpala | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Alumiini / ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | DX110 |
| Lastunmurtajan tyyppi | BR-DIA |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0160 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0243 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvauspalat |
| Leikkausmateriaali | PCD |
| Lastunmurtaja | BR-DIA |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | N - Ei-rautametalli |
| Laatu/tyyppi | DX110 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6776606 |
|---|---|
| EAN | 4543885795303 |
| Valmistajan tuotenumero | 6776606 |