Positiiviset vaihtoterät TCMT16T308-PS AH645 TCMT110204-PS T9215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6772466
- Varastotilanne
- 140kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterä | |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9215 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi-PS |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.0197" |
| Pakkauspaino | 0.0551 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Posi-PS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9215 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6772466 |
|---|---|
| EAN | 4543885786684 |
| Valmistajan tuotenumero | 6772466 |