TCGT110202FR-J10 NS9530 TCGT110302FL-J10 NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723911
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä mukana oleva "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | J10 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0080 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0039 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.0004" |
| Pakkauspaino | 0.0441 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Lastunmurtaja | J10 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723911 |
|---|---|
| EAN | 4543885753679 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723911 |