positiiviset vaihtoteräpalat TPGT16T308-01 NS9530 TPGT090204-01 NS520
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6808894
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS520 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi Type-01 |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.098" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.219" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0059 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0008" |
| Pakkauspaino | 0.0375 |
| Tuotetyyppi | positiiviset vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | kermetti |
| Lastunmurtaja | Posi Type-01 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS520 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6808894 |
|---|---|
| EAN | 4543885088948 |
| Valmistajan tuotenumero | 6808894 |