Positiiviset teräpalat TPGH110304L-W13 NS9530 TPGH110204L-W13 GT9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6997892
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalat | |
| Pinnoite | TiCNO |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | GT9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | W13 |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0160 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.134" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0079" |
| Pakkauspaino | 0.0375 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Lastunmurtaja | W13 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCNO |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | GT9530 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6997892 |
|---|---|
| EAN | 4543885875937 |
| Valmistajan tuotenumero | 6997892 |