Erittäin kovat sorvauspalat TPGA160308-DIA DX140 TPGA090202-DIA DX140
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6808759
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | PCD |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Alumiini / Ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | DX140 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-DIA |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0080 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.126" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.219" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0078 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.0243 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvauspalat |
| Leikkausmateriaali | PCD |
| Lastunmurtaja | FT-DIA |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | N - Ei-rautametalli |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6808759 |
|---|---|
| EAN | 4543885087590 |
| Valmistajan tuotenumero | 6808759 |