TNMG 160404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404; TNMG 160404; TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.09 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MU; MU; MU |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 25 - 70 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR115S |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404; TNMG 160404; TNMG 160404 |
| Porakäyttö | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | MU; MU; MU |
| Musta | PR115S; PR115S; PR115S |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251582 |
|---|---|
| EAN | 4960664035779 |