Negatiiviset vaihtopalaterät TNGG220408R-D NS9530 TNGG220404R-D X407
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6808233
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | X407 |
| Lastunmurtajan tyyppi | D |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 5.16 mm |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 12.7 mm |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 4.76 mm |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.1 mm/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.3 mm/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.081 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | D |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | X407 |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6808233 |
|---|---|
| EAN | 4543885082335 |
| Valmistajan tuotenumero | 6808233 |