TOHX 06T102 vasen K10 K10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TOHX 06T102 vasen W30Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | TOHX 06T102 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 06T102 L |
| Usp2 | Vasen |
| Tuotenimen attribuutti | W30 |
| Lastukulma | 20 astetta |
| Laatu/tyyppi | K10 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 06T102 L |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | G20 |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | K10 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | N; N; N |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 300–500 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Lastunmurtaja | G20 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268879K10 |
|---|---|
| EAN | 4047109060548 |