TOHX 090202 vasen W30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TOHX 090202 vasen W30Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TOHX 090202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 090202 L |
| Usp2 | Vasen |
| Tuotenimen attribuutti | W30 |
| Lastukulma | 12 astetta |
| Laatu/tyyppi | BK6425 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOHX 090202 L |
| Syöttö f | 0.1 - 0.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | G12 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | BK8425 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5 - 1,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M; M; M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 120 - 160 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Lastunmurtaja | G12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268881 |
|---|---|
| EAN | 4047109179745 |