Erittäin kovat sorvausterät 3QP-TPGN110312 BX910 3QP-TPGN110302 BX480
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6775386
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | PCBN |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BX480 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0079 |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | K|H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.0265 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvausterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - valurauta |
| Laatu/tyyppi | BX480 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6775386 |
|---|---|
| EAN | 4543885793262 |
| Valmistajan tuotenumero | 6775386 |