Erittäin kovat sorvausterät 3QP-TCGW16T308 BXA10 3QP-TCGW110208 BXA20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6775934
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopala | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0315 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0098 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0243 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvausterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA20 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6775934 |
|---|---|
| EAN | 4543885794207 |
| Valmistajan tuotenumero | 6775934 |