Negatiiviset vaihtoterät 6QP-TNGG333-HM BXA40 6QP-TNGG332-HM BXA40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6853528
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Mittayksikkö | Tum |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA40 |
| Lastunmurtajan tyyppi | HM |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0315 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0197" |
| Pakkauspaino | 0.0441 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | HM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA40 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6853528 |
|---|---|
| EAN | 4543885535282 |
| Valmistajan tuotenumero | 6853528 |