Negatiiviset kääntöterät TNMG220416 AH630 TNMG220416 AH630
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6706702
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | |
| KTT | 07999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH630 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Nega-AR |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0629 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | M |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0079 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0394" |
| Pakkauspaino | 0.3219 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Nega-AR |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | AH630 |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6706702 |
|---|---|
| EAN | 4543885736573 |
| Valmistajan tuotenumero | 6706702 |