Negatiiviset vaihtoteräpalat 6QS-TNGG 333 HF BXA20 6QS-TNGG 332 HF BXA20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6952227
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Wavy-HF |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0315 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0,0118" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | Wavy-HF |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA20 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6952227 |
|---|---|
| EAN | 4543885904293 |
| Valmistajan tuotenumero | 6952227 |