Positiiviset kääntöterät SCMT09T302-23 NS9530 SCMT120408-23 T9225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6781110
- Varastotilanne
- 60kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterä | Profiilijyrsintä | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9225 |
| Lastunmurtajan tyyppi | 23 |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0314 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.217" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Lastunmurtaja | 23 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9225 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6781110 |
|---|---|
| EAN | 4543885803565 |
| Valmistajan tuotenumero | 6781110 |