Positiiviset kääntöterät SPMT120408-CM T5115 SPMT120408-CM T515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6742152
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T515 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi-CM |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0314 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.217" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.1984 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Posi-CM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3 |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | T515 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6742152 |
|---|---|
| EAN | 4543885768772 |
| Valmistajan tuotenumero | 6742152 |