Erittäin kovat sorvausteräpalat SPGN120308-DIA DX160 SPGN090308-DIA DX140
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807053
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Alumiini / ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | DX140 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-DIA |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0310 |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.0309 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvausteräpalat |
| Leikkausmateriaali | PCD |
| Lastunmurtaja | FT-DIA |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | N - Ei-rautametalli |
| Laatu/tyyppi | DX140 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807053 |
|---|---|
| EAN | 4543885070530 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807053 |