SNMG 150612
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 150612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SNMG 150612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150612 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150612 |
| Syöttö f | 0.15–0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–320 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–6 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150612 |
| Porakäyttö | vaativa katkonainen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251232 |
|---|---|
| EAN | 4045197874542 |