SNMG 150616
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 150616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | SNMG 150616 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150616 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.05 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150616; SNMG 150616; SNMG 150616 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG; SG; SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkeava lastuaminen; katkeava lastuaminen; katkeava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 360 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus; Karkea koneistus; Karkea koneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150616; SNMG 150616; SNMG 150616 |
| Porakäyttö | katkeava lastuaminen; katkeava lastuaminen; katkeava lastuaminen |
| Profiili | Karkea koneistus; Karkea koneistus; Karkea koneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SG; SG; SG |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251332 |
|---|---|
| EAN | 4069515017763 |