Negatiiviset kääntöterät SNGG120408R-C NS9530 SNGG120404L-C X407
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6806514
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | X407 |
| Lastunmurtajan tyyppi | C |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0160 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0197" |
| Pakkauspaino | 0.119 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Lastunmurtaja | C |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | X407 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6806514 |
|---|---|
| EAN | 4543885065147 |
| Valmistajan tuotenumero | 6806514 |