Negatiiviset kääntöterät SNGG090308R-B NS9530 SNGG090304L-B X407
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6806485
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | X407 |
| Lastunmurtajan tyyppi | B |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0160 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0617 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Lastunmurtaja | B |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | X407 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6806485 |
|---|---|
| EAN | 4543885064850 |
| Valmistajan tuotenumero | 6806485 |