Negatiiviset vaihtopalaterät SNMG120408-27 NS9530 SNMG120408-27 T9225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6780838
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9225 |
| Lastunmurtajan tyyppi | 27 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0314 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0079 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtopalaterät |
| Lastunmurtaja | 27 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9225 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6780838 |
|---|---|
| EAN | 4543885800847 |
| Valmistajan tuotenumero | 6780838 |