SNMG 190616
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 190616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalat |
| Usp1 | SNMG 190616 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190616 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1,05 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190616 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 6,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190616 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251238 |
|---|---|
| EAN | 4045197928320 |