SNMG 190612
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 190612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | SNMG 190612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190612 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190612 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190612 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen |
| Profiili | Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251236 |
|---|---|
| EAN | 4045197928306 |