SNMG 150608
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 150608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SNMG 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150608 |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150608 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 5,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 150608 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7120-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251230 |
|---|---|
| EAN | 4045197928153 |