Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251225HB7210-1
- Varastotilanne
- 100kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
SNMA 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | SNMA 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 120408 |
| Syöttö f | 0,3–0,7 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–450 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–6,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251225HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406059057 |