Kääntöterä sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMM 150616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMM 150616 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1,05 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMM 150616; SNMM 150616; SNMM 150616 |
| Syöttö f | 0,3–0,9 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VR; VR; VR |
| Leikkuusyvyys ap max | 5,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2–10 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMM 150616; SNMM 150616; SNMM 150616 |
| Porakäyttö | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VR; VR; VR |
| Musta | HB7130-2; HB7130-2; HB7130-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251390 |
|---|---|
| EAN | 4069515023085 |