SNMM 120412
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMM 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMM 120412 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMM 120412 |
| Syöttö f | 0,4–1,2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 375 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251386 |
|---|---|
| EAN | 4045197780164 |