SNMG 190624
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SNMG 190624Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SNMG 190624 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190624 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.6 mm |
| Kulmasäde | 2.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190624 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.8 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa jaksottainen; vaativa jaksottainen; vaativa jaksottainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 9 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMG 190624 |
| Porakäyttö | vaativa jaksottainen |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SG |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251338 |
|---|---|
| EAN | 4045197874603 |