E7E2B596-0A23-4E02-B387-F4F438742139 DNMG150404-FW T9215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6772222
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9215 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FW |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.3175 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | FW |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9215 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6772222 |
|---|---|
| EAN | 4543885784246 |
| Valmistajan tuotenumero | 6772222 |