Negatiiviset vaihtoterät DNMG150612-TH AH120 DNMG150408-TH T9215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6772279
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9215 |
| Lastunmurtajan tyyppi | TH |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0314 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0118 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0236 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.1181" |
| Pakkauspaino | 0.3131 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | TH |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9215 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6772279 |
|---|---|
| EAN | 4543885784819 |
| Valmistajan tuotenumero | 6772279 |