Teräpalat sorvaukseen Gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset teräpalat.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNGA 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Usp2 | keramiikka (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Syöttö f | 0,15–0,4 mm/k |
| Lastunmurtaja | T02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva; katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva; katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–550 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | Keramiikka |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Käyttöalue | GG |
| Lastunmurtaja | T02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255815GG |
|---|---|
| EAN | 4960664545674 |