DNMG 150612
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PR |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 260 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta; Rouhinta; Rouhinta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.8 - 6 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Profiili | Rouhinta |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | HBT020 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250787 |
|---|---|
| EAN | 4062406256548 |