Negatiiviset vaihtoterät 4QP-DNGA150404 BXC50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6818114
- Varastotilanne
- 48kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Ensimmäinen kirjain ”T” osoittaa, että vakiopakkausmäärä on 10 kappaletta. Nimikkeen viimeinen kirjain tarkoittaa seuraavaa: F: terävä särmä L: matalan leikkausvoiman tyyppi H: vahva leikkuusärmä -tyyppi W; WL; WJ; WG: pyyhkijäTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BXC50 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0098 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0551 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXC50 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6818114 |
|---|---|
| EAN | 4543885181144 |
| Valmistajan tuotenumero | 6818114 |