DNMG 150608
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalaterät |
| Usp1 | DNMG 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | F3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | DNMG 150608-F3M IC6015 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250731 |
|---|---|
| EAN | 7291075341904 |