Negatiiviset vaihtoterät 4QS-DNGG150408-HP BR35F 4QS-DNGG150404-HP BXA10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6795158
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | |
| Mittayksikkö | Tum |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Wavy-HP |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0012" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Lastunmurtaja | Wavy-HP |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA10 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6795158 |
|---|---|
| EAN | 4543885828285 |
| Valmistajan tuotenumero | 6795158 |