CCMT 120404 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 120404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Usp1 | CCMT 120404 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.3 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | WSM |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | Karkeatyöstö; Karkeatyöstö; Karkeatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Minimi märkätyöstö | Karkea työstö viimeistelyyn |
| Paineilmalla työstö | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260159 |
|---|---|
| EAN | 4045197948885 |