CCMT 09T308 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 09T308 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0.1–0.35 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–410 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4–2.5 mm |
| Profiili | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260153 |
|---|---|
| EAN | 4069515019965 |