Sorvausteräpalat Ic807
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | CCMT 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.08 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0.06 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | F3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 80 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; viimeistely; viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
| Valmistajan merkintä | CCMT 09T302-F3M IC807 |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260101IC807 |
|---|---|
| EAN | 7291075350982 |