CCGT 030102
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCGT 030102Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCGT 030102 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 030102 |
| Laatu/tyyppi | PR1535 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 030102 |
| Syöttö f | 0.02 - 0.1 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MFP-PF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 160 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR1535 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistely; viimeistely; viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.2 mm |
| Pinnoite | Megacoat Nano |
| Toissijainen käyttö | S |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 40 - 60 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260041 |
|---|---|
| EAN | 4960664871551 |