Sorvauksen vaihtoteräpalat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCGT 030101Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpalat |
| Usp1 | CCGT 030101 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 030101 |
| Laatu/tyyppi | HB7025-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 030101 |
| Syöttö f | 0,03–0,1 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7025-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Toleranssi | G |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260046 |
|---|---|
| EAN | 4062406058661 |