CNMG 120408 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Usp2 | Pyyhin |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 8 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Porakäyttö | katkeava lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuu |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuu |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250157 |
|---|---|
| EAN | 4045197948717 |