CNMG 190624
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 190624Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 190624 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190624 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.6 mm |
| Kulmasäde | 2.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190624 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.75 mm |
| Leikkuusuhde | keskeytyvä lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190624 |
| Porakäyttö | keskeytyvä lastuaminen |
| Profiili | Karkeasorvauksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250176 |
|---|---|
| EAN | 4045197927965 |